Мікросфери зі скла

Мікросфери зі скла
Мікросфери зі скла

СТАНДАРТНІ СКЛЯНІ МІКРОСФЕРИ(ЕН1423/ЕН1424)
КОЕФІЦІЄНТОМ СВІТЛО-ВІДБИВАННЯ 1.5

У всьому світі дороги стають більш безпечними завдяки використанню маленьких склокульок сферичної форми, які додають в свіжо нанесені розміточні лінії. У темний час доби помітна тільки та розмітка, яка має в своєму складі склокульки. Цей феномен називається світло-відбиванням. Олан виробництво і ретельно відібрана сировина забезпечують постійно високий рівень якості склокульок в частині їх хімічних і фізичних властивостей.

коефіцієнт світло-відбивання 1.5
висока ступінь сферичності
виняткова прозорість
широкий діапазон фракцій
відповідність стандарту EN 1423
спеціальні покриття під замовлення
опційно антиковзаючі домішки
маркування CE
для оптимального світло-відбивання
 


Пустотілі скляні мікросфери

     Пустотілі скляні мікросфери
     Галузі використання пустотілої скляної мікросфери та її технічні характеристики.
     • Пустотілі скляні мікросфери представляють собою сучасний високотехнологічний продукт з дуже широкою сферою застосувань. Вони виробляються зі скла, мають дзеркальну поверхню, діаметр від 10 до 125 мкм (іноді до 250 мкм) і товщину стінки 1-2 мкм. Внутрішні порожнини мікросфери заповнюються повітрям або інертним газом.
    • Ззовні пустотілі скляні мікросфери (мікроскопічні скляні порожнисті кульки) виглядають як дрібна пудра або порошок сніжно-білого кольору.
• Діаметри цих кульок рівні з товщиною людської волосини.
• Пустотілі скляні мікросфери не токсичні, характеризуються високою механічною міцністю і твердістю, легкою вагою (щільність 0,10-0,60 г/см3), виключно низькою теплопровідністю, хорошою текучістю, водостійкістю, чудовими електроізоляційними властивостями і високою хімічною стабільністю.
• Спеціальна обробка поверхні стеклосфер забезпечує їх відмінну сумісність з органічними матеріалами, наприклад - з натуральними і синтетичними смолами (полімерами).
Переваги порожніх скляних мікросфер.
Пустотілі скляні мікросфери мають унікальний набір фізичних, хімічних і технічних властивостей. У кількох словах особливості та переваги пустотілих скляних мікросфер в порівнянні з іншими матеріалами можна виразити таким чином:
• легкість;
• висока міцність;
• низька тепло та електропровідність;
• хімічна та біологічна інертність;
• фізична і хімічна стабільність;
• безпечність;
• технологічність;
• невисока ціна.
Зазначені фізичні і хімічні властивості взяті окремо або в сукупності і визначають галузі потенційного застосування.
     Сфера застосування пустотілих скляних мікросфер.
Пустотілі скляні мікросфери представляють собою відносно новий матеріал, вироблений всього декількома компаніями в світі. Спочатку скляні мікросфери використовувалися виключно в аерокосмічній промисловості для створення ефективних теплоізоляційних покриттів, а також спеціальних легких і міцних композиційних матеріалів.
До теперішнього часу сфера застосування скляних порожніх мікросфер суттєво і швидко розширюється в міру того, як інженери і підприємці в різних областях промисловості дізнаються про їхні властивості і достоїнства. Їх застосовують, наприклад, в композиційних матеріалах використовуються в конструкціях швидкісних електропоїздів. Проте сфера їх поточного і потенційного використання значно ширше, ніж тільки швидкісне транспортне машинобудування.
Нижче коротко описані деякі нові галузі застосування пустотілих скляних мікросфер.
     Автомобільна і військова техніка
• Скляні мікросфери використовуються в автомобільній техніці для виробництва пластмасових і композиційних матеріалів в т.ч. для кузовних елементів, деталей двигунів, гальмівних колодок, розкладок, молдингів, термо-і звукоізолюючих матеріалів, захисних мастик і т.д. і т.п.
    
Гума та гумотехнічні вироби
• Скляні мікросфери додають в автомобільні покришки і інші гумотехнічні вироби для зниження їх ваги і поліпшення міцності і зносостійкості.
     Водний і вітрильний спорт
• Завдяки низькій щільності, а також високою хімічною і фізичної стабільності мікросфери є ідеальним наповнювачем для композиційних матеріалів, що використовуються для виготовлення катерів, яхт, катамаранів, дощок для серфінгу, бакенів, буйків і т.п. плавучих виробів.
     Термопластичні і термореактивні пластмаси та композиційні матеріали.
• Скляні мікросфери добре поєднуються з термореактивними і термопластичними полімерами і тому широко використовуються в якості дешевих наповнювачів пластмас і композиційних матеріалів для екструзії, лиття під тиском і інших методів формування, в т.ч. отримання штучного мармуру , декоративних матеріалів, плівок, підлогових покриттів і т.д. Завдяки використанню мікросфер зменшується вага одержуваних виробів, поліпшуються їх звуко і теплоізолюючі властивості, міцність при стисненні і ударі, стабільність розмірів і інші технологічні властивості.
     Наповнювачі керамічних матеріалів.
• Завдяки малій щільності, відмінні фізичні стабільності, теплостійкості і низької теплопровідності – скляні мікросфери є чудовим наповнювачем для сантехнічних виробів, керамічних відбивачів, плиток, цегли, алюмінієвого цементу, керамічних ізоляційні матеріалів і покриттів
     Спортивні товари.
• Завдяки легкості і міцності пустотілі скляні мікросфери знаходять досить широке застосування у виробництві різноманітного спортивного інвентарю: лижі і лижні палиці, ключки, санки, ракетки, м'ячі, дошки для серфінгу, кеглі, інвентар для гольфу і т.д. і т.п.
     Будівництво.
• Скляні мікросфери добавляються в спеціальні цементи і розчини, мастики, затирки, штукатурки, покрівельні покриття, теплоізолючі і звукоізолюючі покриття

Пустотілі скляні мікросфери
Пустотілі скляні мікросфери

інформація про завантаження

No. D1014 CHINA-RUSSIA EXPO 2019
No. D1014 CHINA-RUSSIA EXPO 2019

Dynamic News

Contact Us

Langfang Olan Glass Beads Co.,Ltd

Tel:   +86-316-2013621

Fax:  +86-316-7018536

Mob: +86-151-0066-3145

Wechat:  GLASSBEADSCN

Email: sales@cnglassbead.com 

Website:  www.cnglassbead.com  

Contact us by Olan Wechat
Contact us by Olan Wechat
CHINA-RUSSIA EXPO, HARBIN, CHINA(Jun.15-19) Booth No.D1014
CHINA-RUSSIA EXPO, HARBIN, CHINA(Jun.15-19) Booth No.D1014
NO.E232 INTERTRAFFIC CHINA 2019
NO.E232 INTERTRAFFIC CHINA 2019
2019 ATSSA Annual Convention & Traffic Expo
2019 ATSSA Annual Convention & Traffic Expo
No. 3A218 China Homelife India 2018
No. 3A218 China Homelife India 2018
No. 2C225 China Homelife Dubai 2018
No. 2C225 China Homelife Dubai 2018
View David Wang's profile on LinkedIn